Aktualności

poniedziałek, 2 luty 2015

Miot Q - mamy szczeniaki!

31 grudnia 2014 r. urodziły się nam szczeniaczki po naszej Tuni i Gibsym. Maluchy mają się świetnie. Więcej informacji w dziale Szczenięta. Zobacz, jakie pręgusy :). Już niedługo będą mogły pojechać do swoich nowych domów. Ojciec: CH. PL FATUM od Rudej Wiedźmy Matka: CH. PL FATUM od Rudej Wiedźmy  …
piątek, 2 styczeń 2015

Wombat w Wiedźminowie

Wombat zaaklimatyzował się na polskiej ziemi. Biega, skacze i rozbrabia. Jak to młody minibulek. Spodobały mu się wiedźmińskie łąki i pola. Jest bardzo radosnym i ciekawskim pieskiem. Pozdrawia wszystkich i macha łąpką :).
poniedziałek, 17 listopad 2014

Szczeniaczki na sprzedaż!

JUMANJI, JAN MARCEPAN i JOGA na sprzedaż! Data Urodzenia 30.09.2014. Matka: Etoile Venturesome pour Ruda Wiedzma (PLL clear, rzepki ok, upc ok, usg nerek ok, serce doppler ok) Ojciec: CH USA  Magua Od Rudej Wiedźmy (PLL clear, rzepki ok, upc ok, usg nerek ok, serce doppler ok, słuch +/+)  Maluchy…
piątek, 14 listopad 2014

Już wkrótce nadejdzie WOMBAT!

Niebawem do Wiedźminowa przyleci długo wyczekiwany WOMBAT. Po zaaklimatyzowaniu się zwierzaka zapraszamy wszystkich przyjaciół na WOMBAT PARTY!
piątek, 31 październik 2014

Hallowen w Wiedźminowie

Hallowen w Wiedźminowie wszedł już do tradycji. Obchodzimy co roku, bo to nasze klimaty.
piątek, 17 październik 2014

Celinka - nowa Wiedźminka :)

Mamy nowy przychówek. Z dumą ogłaszamy narodziny kolejnej wiedźmy. W dniu 17 października 2014 roku urodziła się Celina Małgorzata. Rodzicom, Kalinie i Mateuszowi w opiece nad noworodkiem pomaga nasza Witch Od Rudej Wiedźmy.
startPoprzedni artykuł12Następny artykułkoniec